लकडाउनमै डिभिको नतिजा आज आउने, सम्पूर्ण जानकारी सहित [हेर्नै पर्न]

D.V. २०२२ का नतिजा मे 8, २०२१, नेपाली समय अनुसार 9:45 बजे हुनेछ। जस्तो तपाईंलाई थाहा छ, आवेदकहरू बीचबाट छनौट गर्न यो ठूलो सम्मान हो। यो कुनै संयुक्त राज्य अमेरिकामा पुग्ने कुनै ग्यारेन्टी छैन, यसको आफ्नै प्रक्रिया र समय सीमा छ। D.V. म तपाईंलाई अनुरोध गर्दछु तपाईको नियमित व्यवसाय वा जागिर छोड्नु हुँदैन किनकि तपाईलाई जति सक्दो चाँडो मिल्यो र संयुक्त राज्य अमेरिकाको भिसा पाउनु भएको छ।

तपाईंले विविधता आप्रवासी भिसा लॉटरी (“डीवी लॉटरी”) को लागी आवेदन दिनु भएको छ र अब तपाई संयुक्त राज्य अमेरिकामा स्थायी निवासको लागि योग्य हुन  विदेशी नागरिक मध्ये एक हुनुहुन्छ कि भनेर पत्ता लगाउन को लागी प्रतिक्षा गरिरहनु भएको छ (“ग्रीन कार्ड”) । भाग्यशाली विजेताहरू चुनिएका छन् र यस रिपोर्टमा भनिएको छ।

डिभी लटरी अब पूर्ण स्वचालित छ, र योग्य देशहरूबाट आवेदकहरू मात्र अनलाइन आवेदन गर्न सक्दछन्। तपाइँले “जीते” वा तपाइँको पेशीकरण अस्वीकार गरिएको छ भनेर तपाइँलाई सूचित गर्दै तपाइँले एक पत्र वा ईमेल प्राप्त गर्नुहुने छैन। Www.dvlottery.state.gov/ESC मा इलेक्ट्रोनिक प्रवेश स्थिति जाँच तपाईलाई राम्रो छ कि छैन भनेर पत्ता लगाउने एक मात्र तरीका हो।

प्रत्येक शरद ,तुमा, डीभी लोटरीको लागि प्रविष्टिहरू अनुमोदित हुन्छन् (प्राय: अक्टोबरदेखि नोभेम्बर सम्म एक महिनाको लागि, तर डीभी लटरी वेबसाइट जाँच गर्नुहोस् निश्चित गर्नका लागि)। तपाईको आवेदन पछि यस बर्षको मे महिनाको सुरूमा, तपाई एन्ट्रन्ट स्टेटस चेक प्रयोग गर्न सक्षम हुनुहुनेछ कि तपाईको देशबाट आएका आप्रवासीहरुबाट आप्रवासी भिसाका लागि आवेदन दिन तपाईलाई अनियमितताका साथ लिएको छ वा छैन जाँच्नका लागि।

जति सक्दो चाँडो आफ्नो स्थिति जाँच गर्नुहोस् र यदि तपाईं चिठ्ठा विजेता हुनुहुन्छ भने, तपाईले हरियो कार्ड अनुप्रयोग सबमिट गर्नका लागि सबै आवश्यक विवरणहरू बटुल्नको लागि द्रुत रूपमा कार्य गर्नु पर्छ। अर्को वर्षको अक्टोबर भन्दा पहिले, सबै विजेताहरूले आफ्नो डीवी भिसाका लागि आवेदन दिन र प्राप्त गर्नुपर्नेछ। थप रूपमा, त्यहाँ प्रति वर्ष वास्तविक भिसा भन्दा बढी “विजयी प्रविष्टिहरू” भएकाले तपाईले चिट्ठाको फाइदा लिन छिटो कदम चाल्नु पर्छ।

एन्ट्रन्ट स्थिति जाँच के हो र म यसलाई कसरी प्रयोग गर्न सक्छु?

पुष्टिकरण नम्बर राख्नुहोस् तपाईले यो पठाउनु भएको थियो जब तपाईले आफ्नो लटरी प्रविष्टि सबमिट गर्नुभयो किनभने तपाई यसलाई प्रयोगकर्ता स्थिति जाँच सुविधा प्रयोग गर्न प्रयोग गर्नुहुनेछ। यदि तपाईंले यसलाई हराउनुभयो भने, यदि तपाईंले ईमेल ठेगाना याद गर्नुभयो जब तपाईं लटरी र कुनै पनि व्यक्तिगत विवरणहरूको लागि आवेदन गर्नुहुन्थ्यो जसले तपाईंको पहिचान प्रमाणित गर्दछ, तपाईं यसलाई प्रविष्टि स्थिति जाँच पृष्ठमा रिकभर गर्नुहुनेछ। तपाईं आफ्नो कन्फर्मेसन नम्बर कुनै पनि अन्य राज्य विभागबाट प्राप्त गर्न सक्षम हुनुहुने छैन।

तपाईंको कन्फर्मेसन नम्बर प्रविष्ट गर्नुहोस् (१ 16-अंकको नम्बर जुन डिभी लटरीको लागि शुरू हुन्छ जुन तपाईंले आवेदन गर्नुभयो, जस्तै २०२० वा २०२०), तपाईंको अन्तिम नाम, र तपाईंको जन्म वर्ष।

चिट्ठामा छनौट गरिएका व्यक्तिहरूलाई सूचित गरिनेछ र कसरी आप्रवासी भिसाका लागि आवेदन दिन सकिन्छ (यदि तिनीहरू विदेशमा बस्नेहरू) वा तिनीहरूको स्थिति परिवर्तन गर्नुहोस् (यदि हाल यूएसमा र समायोजन गर्नको लागि योग्य छन्)। तपाईंले देखाउनु पर्छ कि तपाईंले काम वा शैक्षिक मापदण्ड पूरा गर्नुभयो र तपाईं अन्यथा अमेरिका प्रवेश गर्न योग्य हुनुहुन्छ। जब आप्रवासी भिसा वा ग्रीन कार्डको लागि आवेदन दिनुहुन्छ, तपाईं एक निपुण आप्रवासी वकीलको मद्दत दर्ता गर्न सक्नुहुन्छ।

भिसा लोटरी घोटालाको शिकार नहुनुहोस्

अमेरिकाको विविधता भिसा २०२२ कार्यक्रम अब प्रविष्टिहरूको लागि खुला छ उत्तर म्यासिडोनियामा अमेरिकी दूतावास
तपाईलाई डिभी लोटरीको लागि छनौट गरिएको छ वा छैन भनेर पत्ता लगाउने उत्तम तरिका भनेको एन्ट्रेन्ट स्थिति जाँच प्रयोग गर्नु हो। तपाईंले अमेरिकी सरकारबाट ईमेल प्राप्त गर्नुहुने छैन।

धेरै बेइमान व्यक्तिहरूले डिभी आवेदकहरूलाई वचन दिएका छन् कि यदि उनीहरूले प्रीमियम तिर्छन् भने, तिनीहरूलाई लामको अगाडि धकेलिनेछ, थप प्रविष्टिहरू प्राप्त हुनेछ, वा केही प्राथमिक उपचार प्राप्त हुनेछ। अन्य स्क्यामरहरूले संयुक्त राज्य सरकारको ईमेलहरू पेश गरेका छन्, डीभी लटरी जित्ने दावी गर्दै र कसरी आप्रवासी भिसाको लागि प्रीमियम तिर्ने भनेर प्राप्तकर्ताहरूलाई निर्देशन दिन्छन्।

यी दुबै फिशिंग स्कीमहरू हुन् जुन तपाईको व्यक्तिगत जानकारी लिन र संयुक्त राज्यमा बस्न र काम गर्ने तपाईको चाहनाबाट फाइदा लिनको लागि डिजाइन गरिएको हो।

D.V. २०२२ का नतिजा मे 8, २०२१, नेपाली समय अनुसार 9: .:45 बजे हुनेछ। जस्तो तपाईंलाई थाहा छ, कराडाउ आवेदकहरू बीचबाट छनौट गर्न यो ठूलो सम्मान हो। यो कुनै संयुक्त राज्य अमेरिकामा पुग्ने कुनै ग्यारेन्टी छैन, यसको आफ्नै प्रक्रिया र समय सीमा छ। D.V. म तपाईंलाई अनुरोध गर्दछु तपाईको नियमित व्यवसाय वा जागिर छोड्नु हुँदैन किनकि तपाईलाई जति सक्दो चाँडो आवश्यक परेको छ र संयुक्त राज्य अमेरिकाको भिसा छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *