एसएसपीले स’रुवाअघि यु’वतीसँग ‘मु’ड फ्रे’स गरौ’ भन्दै यस्तो गरे ..

काठमाण्डौ । प्रत्यक दिन बला* त्का* र जस्ता अमा* नवी*य घ *टनाको बारेमा समाचारहरु धेरै नै छा* पिने गरेको पा* इएको छ । सा *ना बा*लिकादेखी लिएर व* यस्क उमेरका वृ* द्धाहरु कोहि पनि यसबाट ब* च्न स* केका छैनन् । त्यसै मा*थी पनि कतिपयले यस वि* रुद्द आ* वाज उ* ठाउँछन् भने कतिपयले समाजको ड* रले चु* प लागेरै बस्छन् । आ* वाज उ* ठाउनेहरु मध्य पनि निकै कमले मात्र न्या* य पा* उने गरेका छन् । प्राय जसो घ* टनाहरुमा की त घु* सपे*ट गरेर कुरा र* फाद* फा गरिन्छ की भने ठुलै मानिसको सं* ग्ल* ग्नता रहेको पाइन्छ जसका कारण पि* डित न्या* य पाउनबाट व* न्चित रहन्छ । पछिल्लो समयमा देशका वि* भिन्न क्षे* त्रका प्र* तिष्ठित तथा जि * म्मेवा*र व्यक्तिहरु नै ब* लात्का* रको आ* रोपमा प* क्राउ प* र्न था* लेका छन् ।

अ* घिल्लो वर्ष त* त्कालीन स* भामुख कृ’ष्ण’बहादुर म* ह* राबाट शुरु भएको यौ* न प्र* क*रण यस वर्ष सश*स्त्र प्रहरीको एसएसपीसम्म आइपु* गेको छ । स*श* स्त्र प्रहरीको हु* ल तथा दं* गा व्य *वस्थापन शिक्षालय, ला* मपा* टन पोखरामा का* र्यरत रहेका एसएसपी राजेन्द्र अधिकारी पछिल्लो चोटी ब* लात्कारको आ* रोपमा प* क्राउ प*रेका छन् । एसएसपी अधिकारी यहि बुधबार साँझ एक युवतीलाई ब* ला* त्कार गरेको आ* रोपमा प* क्राउ परेका हुन् । घ* टना के थियो ? बुधबार बिहान करिब साँढे ८ बजे २६ वर्षीया एक युवती आफ्नो स्कुटरमा च* ढेर एसएसपी का *र्यालय पु* गेकी थिइन् । भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ ।

मु* ख्य का* र्यालयकै प *रिस* रमा आफ्नो स्कुटर पा* र्क गरेर उनी स* रास* र एस एस पीको निवासमा नै प* सिन् । उनी पहिले पनि धेरै प* टक एस एस पी निवास आउने गरेकी थिइन् भने प्रहरीको नि* गरा* नी तथा सुर* क्षा घे* रा भित्रै रहेको एस एस पीको नि* वासमा आफ्नो हा *किमलाई नै भे* ट्न हरेक दिन आइरहने का* रणले गर्दा पनि गे *टमा रहेका सुर* क्षाकर्मीले पनि ती युवतीलाई कहिल्यै पनि रो* क्ने गरेको थिएन । त्यस्तै गरि बुधबार पनि ती युवती अरु दिनमा जस्तै गरि नै एसएसपीको निवास प* सेकी थिइन्  तर यस प* टकको घ* टना भने विग* तको समयको जस्तै गरि गु* प’चु* प रहन सकेन । यस प* टक भने एसएसपी अधिकारी र ती यु’वती बी* चको स* म्बन्ध सबै सा* मु छ *ताछु* ल्ल हुन पुग्यो ।

बुधबारको त्यस बिहानी  कार्यालयका अन्य सु*र* क्षाकर्मी चियाको चु* स्की लिँदै थिए भने उनीहरुले चाहिँ बिहान नै म* दि*रामा र* म्न था*लेका थिए । केहि समय पछी नै एसएसपी अधिकारी र ती युवती ब’सेको को’ठाबाट एकाएक डा* ङडु* ङ आ* वाज आउन थाल्यो । बिहानै त्यसरी आ* वाज आएपछि सबैको मनमा कौ* तुह* लता जा* ग्यो । हा’किम सा* पको को* ठामा के भएको हो  त ? का’र्यालयका अन्य सु’र* क्षाक* र्मीले समेत यस विषयमा चा* सो लिए । त्यसै समय ती युवतीले एसएसपीले आफुलाई ब* लात्कार गरेको भन्दै नेपाल प्रहरीको क* न्ट्रोल नम्बर १०० मा फोन गरिन् भने उनले फोन गरे ल* ग*त्तै सशस्त्रको मु* क्तिनाथ बा* हिनीका डिआइजी कविन्द्रमान प्रधान र एसएसपी जयकुमार खड्का सहितको टो* ली एसएसपी अधिकारी ब* स्ने निवासमा पुगे ।

उनीहरु घ* टना* स्थ* ल पुग्दा त्यहाँ निकै नै ह* ल्ला भइसकेको थियो । एस एस पी अधिकारीको को’ठामा सा’मान अ* सर* ल्ल परेका थिए भने उनको बे* ड*रु* म पुरै भ* ताभु* ङ थियो । प्रधान र खड्का सहितको टो* लीले एसएसपी अधिकारीको को’ठामा भि* याग्राको ३ वटा खो* ल समेत फे* ला पार्यो । त्यसका साथै उनीहरुको ना *जा* यज स* म्बन्ध पु* ष्टि गर्ने अर्को वस्तु समेत रु’मालमा ल* तप* तिएको अ* वस्थामा भे* टा*ए । त्यस घ* टनालाई पूर्ण रुपमा जाँ*  चबु* झ गरेपछि अधिकारीलाई प* क्राउ गरियो । यहि आउँदो माघ १ गते अ* वका* स हुने त* यारीमा रहेका अधिकारीलाई बु* ढ्यौली बै* शले ४९ वर्षको उमेरमा जे* लमा पुर्या* एको छ । गृह मन्त्रालयले पनि उनलाई पदबाट नि* ल*म्बन गरी का* रबा*ही प्र*क्रिया अगाडि ब* ढाइसकेको छ ।

ला* मपा* टन पोखरामा का* र्यरत रहेका एसएसपी राजेन्द्र अधिकारी हे* डक्वा* र्टर ह* लचोक स* रुवा भएको थियो । स *रुवापछि उनी काठमाडौं फ* र्कने त* यारीमा रहेका थिए भने काठमाण्डौ जानु अघि उनले ‘मु* ड फ्रे* स गरौ’ भन्दै ती युवतीसँग त्यस्तो किसिमको अमा* नवी* य तथा अम* र्यादि* त ह* र्कत गरेको हुन सक्ने स्रोतले अ* नुमान गरेको छ । ती युवती यसअघि पनि निकै पटक एसएसपी अधिकारीलाई भे *ट्न आ’इरन्थिन । पहिला उनीहरुको राम्रै स* म्बन्ध रहेको भएपनि यस प* टक उक्त स* म्बन्धले अ* परा *धको रु *प लिन पुग्यो । आखिर यसपटक उनीहरु बि* च यस्तो किन भयो त ? अहिले ती युवतीको मा* ग पू* रा नभएको कारणले गर्दा पनि यस किसिमको दु* र्घ* टना भएको हुने सक्ने स्रो* तको भनाई रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *