युवतीसँगको सम्बन्धमा मेष राशि हुने पुरुष कस्ता हुन्छन् ?

काठमाण्डौ । मेष राशि हुने व्यक्तिहरु निकै क्रोधी र महत्वाकांक्षी हुने गर्दछन । मेष राशिलाई मङ्ल को बिशेष प्रभाव परेको हुन्छ, उनिहरु निकै र छिट्टै रिसाउनी खालका हुन्छन भने एकोहोरो पनि हुन्छन । प्राय जसो यस राशि हुने पुरुषहरु आफ्नो श्रीमती अथवा प्रेमिकासँग खासै खुशी नहुने गर्छन् ।  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ ।

उनीहरु हरेक समय अन्य युवतीको बारेमा सोच्ने गर्छन् तर पनि उक्त कुरालाई आफ्नो घर सम्म आउन भने दिदैनन्। क्रोधित भएको समयमा मेष राशिहरुलाई नियन्त्रणमा राख्न धेरैनै गार्हो हुने गर्छ। उनिहरु अनुशासनमा निकै ध्यान दिन्छन र सबैलाई आफ्नो तल राखेर काम गर्न मन पराउँछन् ।  यस राशि भएका पुरुषहरु देख्दा धेरै शान्त देखिने गर्छन्। तर युवतीको मामलामा भने भित्रि रुप बाट नै चलाखी गर्न खप्पिस हुने गर्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *