आजको मौसम , यी स्थानमा भारी वर्षा हुने :

काठमाण्डौ । हाल मनसुनी  न्युन  चापीय  रेखा नेपालको दक्षिण तर्फ अवस्थित रहेको र भारतको मध्य प्रदेशमा बनेको न्युन चापीय क्षेत्रको सामान्य प्रभाव देशभर रहेको कारण देशभर आंशिक देखि सामान्य बदलीको अवस्था रहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभाग, मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

त्यस्तै प्रदेश १,  प्रदेश ५ तथा कर्णाली  प्रदेश तथा आसपासका भूभागका  केही स्थानहरुमा भने वर्षा भइरहेको छ । आज जारी गरिएको मौसम पूर्वानुमानका अनुसार  आज दिउँसो देशभर नै सामान्यतया  बदली  रही प्राय  स्थानहरुमा  मेघगर्जन र चट्याङ्ग सहित  हल्का देखि मध्यम  वर्षाको हुनेछ  भने बागमती  प्रदेश, गण्डकी  प्रदेश, कर्णाली  प्रदेश तथा सुदूरपश्चिम  प्रदेशका केहि स्थानहरुमा भारी वर्षाको समेत  सम्भावना रहेको उल्लेख गरिएको छ । भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ ।

आज राति भने देशभर नै सामान्यतया बदली रही देशभरका केहि स्थानहरुमा मेघगर्जन र चट्याङ्गसहित  हल्का देखि मध्यम  वर्षाको  सम्भावना रहेको छ भने बागमती प्रदेश, गण्डकी  प्रदेश तथा सुदूरपश्चिम प्रदेशका केहि स्थानमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको महाशाखाले जनाएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *