लज्जास्पद हारसँगै बार्सिलोनाद्वारा प्रशिक्षक सेटिएन बर्खास्त !

काठमाडौं । जनवरीमा एर्नेस्टो भेलभेर्डेलाई बर्खास्त गर्दै सेटिएनलाई प्रशिक्षक बनाएको स्पानियस जायन्ट बार्सिलोनाले स्पानि ला लिगा र च्याम्पियन्स लिग दुवै जिताउन असफल भएपछि प्रशिक्षक के सेटिएनलाई पनि बर्खास्त गरेको छ । च्याम्पियन्स लिग क्वाटरफाइनलमा जर्मन क्लब बायर्न म्युनिखसँग ८–२ को लज्जास्पद हारपछि बार्सिलोनाले उक्त निर्णय लिएको हो ।

टेम्पो डि जुएगासँगको कुराकानीमा बार्सिलोनाका प्रशिक्षक वफसेफ मारिया बार्तामेउले सेटिएन बाहिरिएको बताएका हुन् तर यस बारेमा क्लबले भने अझैसम्म पनि आधिकारिक रुपमा सार्वजनिक गरिसकेको छैन । भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ ।

सेटिएन बर्खास्त भएसँगै अब उनको स्थानमा नेदरल्याण्ड्सको प्रशिक्षक रोनाल्ड कोएमन, टोटनहमका पूर्व प्रशिक्षक माउरिसियो पोचेटिनो र अल शादका मध्ये एक जना प्रशिक्षक बन्ने चर्चा चलिरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *