सार्वजनिक बसमै एक जोडी यस्तो अवस्थामा भेटिए, भिडियो बन्यो भाइरल

काठमाण्डौ । आजकल सामाजिक सञ्जालमा विभिन्न किसिमका फ*ण्डाहरु बाहिर आइरहन्छन् । विभिन्न का*ण्डका समाचारहरु पनि सा’र्वजनिक भएकै हुन् । हाल फेरि सामाजिक सञ्जालमा एउटा यस्तै का’ण्ड भाइ’र’ल भएको छ । सार्वजनिक बसमा एक जोडीले गरेको एउटा हर्कत अहिले सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल बनेको हो ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । Subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ ।

उक्त भिडियोमा एक प्रेम जोडीले बसभित्रै चु*म्बन गरिरहेको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको हो । उक्त घ*टना दिल्लीको हो भने यस भिडियोमा दिल्ली मेट्रोमा एक प्रेम जोडी एकआपसमा चुम्बनमा रमाइरहेको देख्न सकिन्छ । सोहि मेट्रोमा सवार रहेका यात्रु मध्य एक जनाले उक्त भिडियो बनाएर सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेका हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *